Arduino Polska Forum

Pełna wersja: Kamera na arduino z streamem na stronę
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam serdecznie wszystkich jest to mój pierwszy post na forum wiec jesli zły dział to z góry przeprasza

Zrobiłem sprzęt nagłaśniający dla jeden instytucji zestaw wózek na kołach wraz z trzema kolumnami (stelazami na plecy) 
Chciałbym do tego dodać możliwość nagrywania i puszczania od razu video na stronie www lub transmisje live na Facebooku
Chciałem sie zapytać czy jest to możliwe a jesli tak to mógłby mnie ktoś nakierowac 
Wewnątrz wózka chciałbym tez ekran z wykazem temperatur ( wzmacniacza i przetwornice oraz temperatura wewnątrz wózka ) miernik napięcia no i modem gsm lub wifi aby umożliwić streaming 
Chciałbym zacząć przygodę z Arduino i myślę że na początek taki projekt ogarnie ;D 
Pozdrawiam i z gory dziekuje Smile
Nie na arduino . Jest do tego po prostu za wolne i jak na ironię za drogie . Za 50 zł kupisz smyrfona i załatwisz całość 1 apką , czasem po prostu nie warto brnąć po pas w wodzie jak metr obok masz chodnik .
Dokładnie Arduino odpada - zbyt słabe. Możesz też do tego celu wykorzystać Raspberry Pi lub jakiś odpowiednik.
Pobaw się z rasberry jak koniecznie nie chcesz użyć pomysłu Jaska.