• Witaj na Forum Arduino Polska! Zapraszamy do rejestracji!
  • Znajdziesz tutaj wiele informacji na temat hardware / software.
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aliexpress.com itp !
(16-12-2015, 20:50)zaba141 napisał(a): Aliexpresss obsługuje przelewy24 Smile

Zobacz tutaj Smile)
->>>LINK

Odpowiedź
Ja polecam Aliexpress.  Wiele taniej i bezpieczniej niż ebay. Wydałem już parę tysięcy euro tam i nigdy nie miałem problemów . W razie reklamacji chińczyki stają na głowie żeby problem rozwiązać. Czasami zdarzy się że wyślą coś niezgodnego z zamówieniem  wtedy nie proszą o odesłanie tylko natychmiast wysyłają co ma być.  Kupiłem tam ( oprócz Arduino i podzespołów do niego ) wiele dekoderów satelitarnych i są doskonałej jakości!!!  Dla ciekawostki można dodać że nawet można tam kupić nawet stare polskie pieniądze i....  konta do oglądania polskiej telewizji satelitarnej , pełny pakiet NC+ i Polszmatu cena od 10 euro za rok (muszę dodać że oglądanie telewizji bez opłacenia jest nie legalne).
  Najlepiej płacić kartą bo w przypadku zwrotu pieniędzy najszybciej je otrzymamy.

Odpowiedź
(26-12-2015, 15:08)sztapl napisał(a): Ja polecam Aliexpress.  Wiele taniej i bezpieczniej niż ebay. Wydałem już parę tysięcy euro tam i nigdy nie miałem problemów . W razie reklamacji chińczyki stają na głowie żeby problem rozwiązać. Czasami zdarzy się że wyślą coś niezgodnego z zamówieniem  wtedy nie proszą o odesłanie tylko natychmiast wysyłają co ma być.  Kupiłem tam ( oprócz Arduino i podzespołów do niego ) wiele dekoderów satelitarnych i są doskonałej jakości!!!  Dla ciekawostki można dodać że nawet można tam kupić nawet stare polskie pieniądze i....  konta do oglądania polskiej telewizji satelitarnej , pełny pakiet NC+ i Polszmatu cena od 10 euro za rok (muszę dodać że oglądanie telewizji bez opłacenia jest nie legalne).
  Najlepiej płacić kartą bo w przypadku zwrotu pieniędzy najszybciej je otrzymamy.

Zdecydowanie polecam Aliexpress. Wielokrotnie kupowałem sprzęt elektroniczny czy także inne drobniejsze rzeczy z dużą przebitką cenową. Dla przykładu za czytnik kart zbliżeniowych (dokładnie ten sam) w Polsce musiałbym zapłacić 200 zł, a na ali zapłaciłem 14$.
Problemem obecnie jest wysoko stojący dolar, ale także słaba wyszukiwarka serwisu i trzeba sporo się naszukać, bo ten sam produkt potrafi być wystawiony w cenie 15$ jak i 50$.

Każdy powinien sam przekonać się do zakupów wybierając jakieś drobiazgi Smile. Przesyłki do mnie docierały nawet w dwa tygodnie, chociaż czasem trzeba poczekać do miesiąca.
Arduino lub Raspberry mam zamiar wykorzystać w jednym z projektów budowy systemu lojalnościowego, którego podstawą będą karty plastikowe

Odpowiedź

Takie z dzisiaj a tak to zazwyczaj przychodzi co drugi dzień paczka Smile

Odpowiedź
Nowe pocieszki ? Smile

Odpowiedź
Co drugi dzien sa nowe ale dzisiaj combo Wink

Odpowiedź
Ja od kiedy pamiętam to zamawiałem tylko na ebayu, zamówiłem tam dość sporo rzeczy w ciągu ostatnich 3lat. Czasami zamawiałem na gearbest lub banggood. Kiedyś nie było tego przelewy24 i dla tego nie zamawiałem na ali, teraz jest, to jak będę coś potrzebował to na pewno coś zamówię Wink

Odpowiedź
Ja przelewam z karty na ktorej mam $ zawsze pare groszy zaoszczedze Wink

Odpowiedź

Skocz do:

Przeglądający: 1 gości